';

O systemie

System Fox firmy Nexwell to

Wygoda na każdą kieszeń

Integracja z zewnętrznym systemem alarmowym

Bezpieczeństwo

Możliwość integracji zewnętrznego systemu alarmowego. Uzbrajaj alarm z przełączników wielofunkcyjnych. Steruj oświetleniem oraz ogrzewaniem przy użyciu czujników systemu alarmowego.

Zautomatyzowane sterowanie ogrzewaniem

Oszczędności

Optymalizuj wentylację w swoim domu. Kiedy jesteś w domu rekuperator pracuje odpowiednią mocą. Kiedy idziesz do pracy przechodzi na najniższy bieg wymiany powietrza.

System pogasi za Tobą niepotrzebne światła

Ekologia

Automatyka systemu Fox zadba o bardziej efektywne wykorzystanie źródeł energii. Wyłączy światła kiedy nie są potrzebne, zmieni ogrzewanie, kiedy nikogo nie ma w domu. Wyłączy rekuperator przy otwartych oknach czy zarządzi dowolnym urządzeniem dzięki wbudowanej automatyce zadań.

System Fox firmy Nexwell to

Łatwe sterowanie

Białe lub czarne szkło

Przełączniki wielofunkcyjne

Cały dom w jednym przycisku. Unikaj długiej i nieczytelnej listwy przełączników. Dzięki Fox TOUCH oraz Fox SET zoptymalizujesz sterowanie pomieszczeń przy zachowaniu estetyki i funkcjonalności.

Aplikacja FoxControl

Aplikacje Mobilne

Wszystkie funkcję domu w Twojej kieszeni. Dzięki aplikacji FoxControl zarządzasz światłami, ogrzewaniem czy roletami z poziomu smartfona.

Sceny świetlne

Automatyka

Buduj nastrojowe sceny świetlne. Ustawiaj oświetlenie w wybranej konfiguracji z telefonu lub tabletu. Zaprogramuj wybraną scenę o wybranej porze dnia w wybrane dni tygodnia.

System inteligentnego domu dostosowany do Twoich potrzeb

Image module
Image module
Fox to rozproszony, magistralny system inteligentnego budynku. Dzięki budowie modułowej możesz go łatwo rozbudować i łatwo programować. Fox umożliwia zarządzanie całym domem z aplikacji mobilnej, przełączników tradycyjnych, przełączników wielofunkcyjnych oraz automatyki.

Budowa modułowa

Image module
System Fox jest zbudowany na bazie magistrali systemowej do której łączymy wszystkie podzespoły inteligencji domowej. Rozwiązanie takie ogranicza do niezbędnego minimum ilość przewodów w budynku dając jednocześnie pewne i stabilne połączenie. Rozwiązanie takie umożliwia pracę systemu 24h przez 7 dni w tygodniu na przestrzeni wielu lat.
Image module

Łatwe programowanie oraz inteligencja rozproszona

Image module
Inteligencja rozproszona polega na optymalnym podzieleniu i rozmieszczeniu ustawień systemu bezpośrednio w modułach realizujących określone zadania. Rozwiązanie takie zapewnia maksymalną niezawodność – jeżeli jakiś moduł przestanie funkcjonować, pozostałe komponenty systemu oraz automatyka działają bez przeszkód.

Łatwe programowanie – Edytor graficzny FoxMaker

Image module
FoxMaker to graficzny interfejs umożliwiający zarządzanie całym systemem. Dzięki niemu możesz nauczyć system wykonywania zadań, dodawać mu różne funkcje, konfigurować aplikację mobilną oraz przełączniki wielofunkcyjne. Chcesz zobaczyć, jak to się robi? Zobacz cykl filmów instruktażowych prezentujących różne funkcje FoxMakera.

Sterowanie Bramą

Image module
Możesz nauczyć Foxa nie tylko otwierać bramę, w momencie kiedy wracasz do domu, ale również wielu innych powiązanych czynności. Kiedy wracasz do domu klikasz jedną ikonę na aplikacji telefonu. Fox otworzy bramę, zapali światło na podjeździe, otworzy garaż i rolety w domu. Po 15 minutach pozamyka wszystkie bramy tak aby nie musiał się już tym przejmować.
Image module

Wychodzę do pracy

Image module
Możesz umieścić jeden przełącznik tradycyjny w wiatrołapie. Klikając go przed wyjściem do pracy system wykona serię czynności związanych z przygotowaniem domu na Twoją nieobecność: zamknie rolety, pogasi światła, obniży temperaturę a następnie odpowiednim cyklem wysteruje bramami wjazdowymi i garażowymi.

Będę w domu za 30 min

Image module
Zanim wrócisz do domu kliknij odpowiednią ikonę na aplikacji mobilnej, a system uruchomi ogrzewanie, na kilka minut przed przyjazdem zapali światła elewacji i otworzy rolety. Jeśli zmienisz zdanie zawsze możesz anulować sekwencję.

Harmonogram i automatyka oświetlenia

Image module
Naucz Foxa kontrolować oświetlenie w głównych częściach domu. O godzinie 16-stej, za pomocą czujników nasłonecznienia,  sprawdzaj czy na zewnątrz jest ciemno czy jasno i na tej podstawie włączaj oświetlenie jeżeli wykryjesz ruch. Zawsze możesz dezaktywować automatykę klikając odpowiednią ikonę na aplikacji mobilnej lub przełączniku programowalnym.

Symulacja obecności w weekend

Image module
Kliknij w ikonę symulacji obecności, a kiedy nie ma Cię w domu Fox wykona wszystkie powierzone mu zadania. Rano zgasi oświetlenie elewacji i otworzy żaluzje. Wieczorem zapali światła w wybranych pokojach i w ogrodzie, a o odpowiedniej porze zasłoni okna na noc.

Wyświetlacz Fox SET

Image module
Wyświetlacz Fox SET umożliwia prezentowanie najważniejszych informacji związanych z domem. Masz do dyspozycji 16 pól prezentujących ikony wybranych przez Ciebie funkcje. Jeżeli uzbroisz alarm, to wyświetli się kłódka, jeżeli włączysz podlewanie, wyświetli się zraszacz, a jeżeli uruchomisz zadanie wyjścia do pracy, wyświetli się komunikat „Praca”. Zobacz, jak wiele funkcji możesz zaprogramować w aplikacji FoxMaker.

Kliknięcie i naciśnięcie

Image module
W każdym przełączniku lub manipulatorze Fox widzi dwie funkcje – „kliknięcie” oraz „naciśnięcie”. Ma to bardzo duże zastosowanie. Kiedy klikasz na ikonę rolety, to możesz ją podnieść, zatrzymać lub opuścić. Natomiast gdy ją naciśniesz, możesz zrobić to samo z wszystkimi roletami w danym pomieszczeniu jednocześnie. Podobne funkcje są dostępne z przełącznika tradycyjnego. Kliknięciem możesz przełączać światło, a trzymając naciśnięty przycisk ściemniać żarówki lub zapalać bądź gasić światła w całym domu. Dla bardziej wybrednych domowników Fox umożliwia oprogramowanie kilku kliknięć oraz przypisanie im odpowiednich zadań, np. trzy szybkie kliknięcia w klawisz przy łóżku wezwą ochronę.

Dlaczego przełączniki wielofunkcyjne?

Image module
W jednym panelu dotykowym Fox Touch lub Fox SET masz 13 podstawowych funkcji. Wyobraź sobie salon w którym są rolety, markiza, ogrzewanie, klimatyzacja, żyrandol, kinkiety oraz wiele innych elementów nowoczesnego domu. Aby mini wysterować potrzebował byś długiej listwy zwykłych klawiszy. Przy użyciu wielofunkcyjnych paneli Fox możesz wszystkim sterować z jednego intuicyjnego urządzenia.

Funkcja „Multitouch” – praktyczna i niezastąpiona w panelach dotykowych

Image module
Kiedy wchodzisz wieczorem do jadalni czy sypialni, aby włączyć światło nie musisz koncentrować się na wyborze odpowiedniej ikony na panelu dotykowym. Wystarczy, że „klepniesz” przełącznik całą ręką, a Fox uruchomi światło.

Termometr ukryty w przełącznikach

Image module
Fox posiada 4 różne termometry oraz termostaty (4 na każdy termometr). Szyby przełączników Fox TOUCH oraz Fox SET mierzą temperaturę oraz sterują zaworami centralnego ogrzewania. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz mieć na ścianie zainstalowanych wielu różnych urządzeń do sterowania ogrzewaniem ani klimatyzacją – wszystko to znajdzie się w jednym panelu umieszczonym na ścianie. Jeżeli chcesz zastosować tradycyjny przełącznik umieść pod nim czujnik Fox THERM i w równie dogodny sposób steruj ogrzewaniem z aplikacji mobilnej.

Grafika we własnym zakresie 🙂

Image module
Dopasuj ikony na przełączniku do swoich potrzeb. Dzięki możliwości indywidualnego grawerunku możesz sprawić, że przełącznik wielofunkcyjny będzie intuicyjny w użytkowaniu nie tylko dla Ciebie ale również dla Twoich bliskich oraz gości. Bogaty wybór symboli pozwoli czytelnie oznaczyć nawet najbardziej wyszukaną funkcję.

Zaprojektuj przycisk dla swojego domu

Przejdź na stronę producenta